Obsah fotogalerie OFS Rychnov nad Kněžnou    (vyhledávání CTRL+F)

2020 0719 - Vamberk A - Kostelec B - příprava

254

2020 0710 - Losovací aktiv OFS Rychnov - zahájení sezóny 2020-2021

253

2020 0705 - Vítěz Poháru senátora Miroslava Antla - Vamberk B - K.Lhota

252

2020 0628 - Přepychy - Opočno - příprava

251

2020 0628 - Černíkovice - Vamberk B - O pohár senátora M.Antla

250

2020 0628 - Černíkovice - společný trenink předpřípravek

249

2020 0627 - Přepychy - Opočno - staré gardy

248

2020 0627 - K.Lhota - Doudleby - O pohár senátora M.Antla

247

2020 0625 - Rokytnice - Černíkovice - O pohár senátora M.Antla

246

2020 0613 - K.Lhota - Černíkovice - O pohár senátora M.Antla

245

2020 0611 - Vamberk - společný trénink děvčat

244

2020 0607 - Vamberk B - Doudleby - O pohár senátora M.Antla

243

2020 0530 - Kostelec nO - společný trenink předpřípravek

242

2020 0530 - Doudleby - Černíkovice - O pohár senátora M.Antla

241

2020 0530 - Voděrady - K.Lhota - Pohár senátora M.Antla

240

2020 0531 - Vamberk B - Rokytnice - O pohár senátora M.Antla

239

2020 0229 - ZHL OFS RK - 1.kolo - kvalifikace předpřípravek - Rychnov

238

2020 0209 - Finále ZHL OFS RK mladší žáci - Rokytnice

237

2020 0208 - Finále FRISCHBETON CUP - ZHL OFS RK starší přípravky - Rokytnice

236

2020 0125 - KZHL U9 a U10 - Rtyně v Podkrkonoší

235

2020 0124-25 - Seminář rozhodčích OFS RK - Kostelecká Lhota

234

2020 0117 - Galavečer krajského fotbalu - Hradec Králové

233

2020 0111 - Finále UNIPRINT CUP - ZHL OFS RK mladší přípravky - Rokytnice

232

2019 1208 - ZHL OFS RK mladší žáci - kvalifikace Rokytnice

231

2019 1201 - FRISCHBETON CUP - ZHL OFS RK starší přípravka - kvalifikace

230

2019 1130 - UNIPRINT CUP - ZHL OFS RK mladší přípravky - kvalifikace - Rychnov

229

2019 1103 - SYNYT - OP II. třídy OFS RK - Rychnov B - Deštné

228

2019 1027 - SYNYT - OP II. třídy OFS RK - Černíkovice - Čatolovice

227

2019 1020 - SYNYT - OP II. třídy OFS RK - Rychnov B - K.Lhota

226

2019 1006 - SYNYT - OP II. třídy OFS RK - Doudleby - Černíkovice

225

2019 1006 - OP st. přípravek OFS RK - Vamberk - Černíkovice - Rychnov - Týniště

224

2019 1004 - Seminář trenérů mládeže OFS RK - Černíkovice

223

2019 0929 - SYNYT - OP II. třídy OFS RK - Rychnov B - Častolovice

222

2019 0929 - OP IV. třídy RK - Javornice B - Olešnice

221

2019 0928 - Stavitelství Kašpar - OP III. tř. RK - Křovice - Roveň

220

2019 0925 - Den okresního fotbalu OFS Rychnov - Kostelec nad Orlicí

219

2019 0915 - SYNYT - OP II. třídy OFS RK - Rychnov B - Žďár

218

2019 0915 - OP RK SP - Doudleby+Sopotnice - Slatina+Javornice - Rychnov - Vamberk

2019 0908 - SYNYT - OP II. třídy OFS RK - Lukavice - Častolovice

217
216

2019 0908 - Stavitelství Kašpar - OP III. tř. RK - Solnice B - Labuť Rychnov

215

2019 0908 - Stavitelství Kašpar - OP III. tř. RK - Č.Meziříčí B - Doudleby B

214

2019 0901 - SYNYT - OP II. třídy OFS RK - Rychnov B - Borohrádek

213

2019 0831 - Stavitelství Kašpar - OP III. tř. RK - Vamberk B - Roveň

212

2019 0901 - OP RK MŽ - Černíkovice+Solnice - Kostelec+Častolovice - Borohrádek

211

2019 0825 - OP IV. třídy RK - Javornice B - Lípa B

210

2019 0821 - BFS - GÓL pohár OFS RK (3.kolo) - Častolovice - Borohrádek

209

2019 0818 - SYNYT - OP II. třídy OFS RK - Rychnov B - Křivice

208

2019 0804 - BFS - GÓL pohár OFS RK - Vamberk B - Rychnov B

207

2019 0615 - OP RK IV.třídy - Labuť Rychnov (mistr OP IV.třídy) - Kostelecká Lhota B

206

2019 0615 - OP RK II.třídy - Baník Vamberk (mistr OP II.třídy) - Dobruška B

205

2019 0609 - Finálový turnaj OFS RK MŽ - Borohrádek

204

2019 0609 - Finálový turnaj OFS RK MP - Týniště

203

2019 0608 - Finálový turnaj OFS RK SP - Sopotnice

202

2019 0602 - OP RK IV.třídy - Javornice B - Domašín

201

2019 0601 - OP RK III.třídy - Častolovice - Slatina nZ - ČASTOLOVICE MISTR OP III. TŘÍDY 2018-19

200

2019 0512 - OFS RK Okresní pohár MŽ - turnaj Lípa nO

199

2019 0508 - OP OFS RK - předpřípravky - Lípa - Borohrádek - Rychnov

198

2019 0505 - OP RK IV.třídy - Solnice B - Olešnice vOh

197

2019 0505 - OP RK SP - Černíkovice - Ohnišov - Kostelecká Lhota - Kostelec+Častolovice

196

2019 0501 - OP OFS RK - předpřípravky - Rychnov - Vamberk - Kostelec+Častolovice

195

2019 0428 - OP RK II.třídy - SYNYT - Rychnov B - Dobruška B

194

2019 0428 - OP RK IV.třídy - Javornice B - Lípa B

193

2019 0421 - OP RK II.třídy - SYNYT - Rychnov B - Křivice

192

2019 0421 - OP RK MŽ - Černíkovice+Rychnov - Ohnišov - Kostelec+Častolovice

191

2019 0414 - OP RK II.třídy - SYNYT - Rychnov B - Kostelec B

190

2019 0407 - OP RK II.třídy - SYNYT - Rychnov B - Žďár

189

2019 0406 - OP RK II.třídy - SYNYT - Zdelov - Vamberk A

188

2019 0331 - OP RK II.třídy - SYNYT - Rychnov B - Petrovice

187

2019 0309 - ZHL OFS RK předpřípravek - 2. kolo = finále - Vamberk

186

2019 0216 - ZHL OFS RK předpřípravek - 1. kolo - Vamberk

185

2019 0202 - D-Credit - Finále ZHL OFS RK SP - Rokytnice

184

2019 0201 - BOHEMILK - 3.kolo - finále - ZHL OFS RK MŽ - Rokytnice

183

2019 0127 - BOHEMILK - 3.kolo - finále - ZHL OFS RK MP - Rychnov

182

2019 0126 - Turnaj rozhodčích OFS

181

2019 0126 - Valná hromada OFS Rychnov - Kostelecká Lhota

180

2019 0118 - Galavečer krajského fotbalu - Rychnov n. K.

179

2019 0113 - D-Credit - 2.kolo ZHL OFS RK SP - Rychnov

178

2019 0111-12 - Seminář rozhodčích OFS RK - Kostelecká Lhota

177

2018 1215 - D-Credit - 1.kolo ZHL OFS RK SP - Rychnov

176

2018 1209 - BOHEMILK - 1. kolo ZHL OFS RK MŽ - Rokytnice

175

2018 1207 - Závěrečné posezení rozhodčích OFS RK - Deštné - U Matulů

174

2018 1208 - Valná hromada Okresního sdružení ČUS

173

2018 1124 - 1. kolo ZHL Okresních výběrů U9 a U10 - Rokytnice v Oh

172

2018 1119 - BOHEMILK - ZHL OFS RK - 2 kolo mladších přípravek - Rychnov

171

2018 1116 - OFS RK - závěrečné posezení - Čestice

170

2018 1111 - II. třída OFS RK - Černíkovice - Vamberk A

169

2018 1111 - II. třída OFS RK - Rychnov B -Kostelecká Lhota A

168

2018 1104 - ZHL OFS RK - 1 kolo mladších přípravek - Rychnov

167

2018 1103 - II. třída OFS RK - Lukavice - Zdelov

166

2018 1027 - IV. třída OFS RK - Kostelecká Lhota B - Čermná

165

2018 1021 - II. třída OFS RK - Rychnov B - Vamberk A

164

2018 1014 - II. třída OFS RK - Lukavice - Dobruška B

163

2018 1013 - OP III. třídy RK - Roveň - Slatina

162

2018 1007 - II. třída OFS RK - Rychnov B - Zdelov

161

2018 0928 - Venkovní přebory okresních výběrů U12 Miletín

160

2018 0930 - IV. třída OFS RK - Solnice B - Labuť Rychnov

159

2018 0926 - Finále Okresního poháru BFS-GÓL - Rychnov nK - Kostelec B - Borohrádek

158

2018 0925 - Den náborů - FC Spartak Rychnov n. K.

157

2018 0916 - II. třída OFS RK - Lukavice - Petrovice

156

2018 0916 - IV. třída OFS RK - Javornice B - Domašín

155

2018 0909 - OP RK St. přípravka - Slatina+Javornice A+B - K.Lhota

154

2018 0902 - III. třída OFS RK - Voděrady - Křovice

153

2018 0902 - IV. třída OFS RK - Javornice B - Kostelecká Lhota B

152

2018 0901 - OP RK MP - Černíkovice - Č.Meziříčí - Rychnov - Vamberk

151

2018 0826 - II. třída OFS RK - Kostelecká Lhota A - Dobruška B

150

2018 0819 - IV. třída OFS RK - Solnice B - Olešnice

149

2018 0819 - IV. třída OFS RK - Javornice B - Labuť Rychnov

148

2018 0818 - II. třída OFS RK - Lukavice - Vamberk A

147

2018 0812 - II. třída OFS RK - Kostelecká Lhota - Rychnov B

146

2018 0729 - 1. kolo Poháru BFS-GÓL RK - Solnice B - Kostelec B

145

2018 0705 - Seminář rozhodčích OFS Rychnov - Čestice

144

2018 0629 - Aktiv sekretářů OFS Rychnov

143

2018 0610 - Přeborník OFS RK SP - finálový turnaj Borohrádek

142

2018 0610 - Přeborník OFS RK III.třídy - Rychnov n.K. B (Doudleby B - Rychnov B)

141

2018 0609 - Přeborník OFS RK MP - finálový turnaj Doudleby nO

140

2018 0602 - Přeborník OFS RK - Javornice (Javornice - Černíkovice)

139

2018 0602 - Okresní přeborník OFS RK MŽ - Opočno

138

2018 0527 - OP RK III. třída - Rychnov B - Vamberk B

137

2018 0523 - Turnaj předpřípravek - Rychnov - Solnice - Černíkovice - Častolovice

136

2018 0513 - OP RK III. třída - Rychnov B - Slatina

135

2018 0512 - OP RK III. třída - Tereza Machačová v roli hlavního rozhodčího - Dobruška B - Voděrady

134

2018 0509 - OFS RK - předpřípravky - Rychnov_žlutá - Rychnov_bílá - Týniště A - Týniště B - Lípa

133

2018 0508 - Venkovní přebory výběrů OFS U9 (r.2009) - finále Jaroměř

132

2018 0508 - OP RK - Kostelec n.O. B - Zdelov

131

2018 0505 - OP RK - SP - Černíkovice - Týniště - Borohrádek - Vamberk

130

2018 0502 - OFS RK - předpřípravky - Častolovice - Černíkovice - Lípa - Rychnov žlutá - Rychnov bílá

129

2018 0429 - OP RK III.třída - Rychnov B - Roveň

128

2018 0429 - OP RK III.třída - Javornice B - Slatina

127

2018 0426 - Přípravné utkání SP - Výběr OFS RK - Spartak Rychnov

126

2018 0425 - OFS RK - předpřípravky - Rychnov - Doudleby+Vamberk + Solnice - Slatina

125

2018 0415 - OP RK III. třída - Rychnov B - Č.Meziříčí B

124

2018 0415 - OP RK III.třída - Javornice B - Roveň

123

2018 0408 - OP RK - Černíkovice - Petrovice

122

2018 0407 - OP RK MP - Vamberk-Doudleby-Týniště-Dobruška+Opočno

121

2018 0331 - OP RK - Javornice A - K.Lhota A

120

2018 0325 - OP RK - Černíkovice - Rokytnice

119

2018 0310 - Zimní halová liga KFS dívky U11 a U13 Hradec Králové

118

2018 0309 - Aktiv sekretářů OFS RK

117

2018 0218 - Příprava Lukavice - Chvojenec

116

2018 0210 - ZHL OFS RK - 2.kolo - finále MŽ - Rokytnice

115

2018 0202 - ČUS Sportovec roku 2017

114

2018 0203 - Finále ZHL mladší přípravka - Rychnov

113

2018 0203 - Turnaj rozhodčích KFS 3.2.2018 v Opočně - vítěz OFS Rychnov

112

2018 0127 - ZHL mladší přípravka - 2.kolo - Rychnov

111

2018 0119-20 - Seminář mladých rozhodčích OFS Rychnov - Kostelecká Lhota

110

2018 0113 - ZHL mladší přípravka - 1.kolo - Rychnov

109

2018 0112 - Galavečer krajského fotbalu - Jičín

108

2017 1209 - ZHL OFS RK - 3.kolo-finále SP - Rokytnice

107

2017 1208 - Společné posezení rozhodčích OFS RK - Deštné v O.h

106

2017 1202 - ZHL OFS RK - 1.kolo MŽ - Rokytnice

105

2017 1111 - OP II. třídy RK - Lukavice - Rokytnice

104

2017 1104 - OP II. třídy RK - Lukavice - Kostelec nO B

103

2017 1015 - OP III. třídy RK - Rychnov B - Doudleby B

102

2017 1015 - OP III. třídy RK - Javornice B - Dobruška B

101

2017 1007 - OP SŽ RK - Doudleby - Borohrádek - Černikovice+Rychnov - Kostelec+Častolovice B

100

2017 1002 - Seminář trenérů mládeže OFS Rychnov - hřiště Vamberk

99

2017 1001 - OP III. třídy RK - Javornice B - Doudleby B

98

2017 0928 - Finále - Poháru OFS Rychnov n. Kn. BFS - GÓL 2017 - Rychnov B - Lukavice

97

2017 0924 - OP III. třídy - Rychnov B - Javornice B

96

2017 0922 - Den náborů Dobruška

95

2017 0917 - OP III. třídy RK - Javornice B - Vamberk B

94

2017 0913 - Pohár OFS RK BFS - GÓL 2017 - Rychnov B - Deštné

93

2017 0910 - OP III. třídy OFS RK - Rychnov B - Dobré

92

2017 0826 - Opočno Cup 2017

91

2017 0830 - Pohár OFS RK BFS - GÓL 2017 2. kolo - Rychnov B - Zdelov

90

2017 0819 - Rampušák Cup 2017 - Dobruška

89

2017 0701 - Aktiv rozhodčích OFS Rychnov

88

2017 0630 - Aktiv sekretářů OFS Rychnov

87

2017 0611 - Finále OP RK ml. přípravky - Rychnov

86

2017 0610 - Finále OP RK st. přípravky - Doudleby

85

2017 0604 OP IV. třídy RK - Lípa B - Rychnov B

84

2017 0528 OP III. třídy RK - Doudleby B - Černíkovice B

83

2017 0524 - OP RK předpřípravek - Rychnov - Týniště - Doudleby

82

2017 0507 OP IV. třídy RK - Javornice B - Rychnov B

81

2017 0504 OP II. třídy RK - Kostelec B - Borohrádek

80

2017 0501 - OP RK MŽ - Čatolovice+Kostelec C - Dobruška+Opočno

79

2017 0501 - OP RK MŽ - Čatolovice+Kostelec B - Ohnišov

78

2017 0430 - OP IV. třídy RK - Rychnov B - K.Lhota B

77

2017 0430 - OP IV. třídy RK - Javornice B - Lípa B

76

2017 0422 - OP II. třídy RK - Deštné - Petrovice

75

2017 0422 - OP II. třídy RK - Javornice A - Žďár nO

74

2017 0415 - OP MP - Solnice - Kostelec - Dobruška+Opočno

73

2017 0414 - OP IV. třídy RK - Javornice B - Labuť RK

72

2017 0409 - OP IV. třídy RK - Rychnov B - Domašín

71

2017 0401 - OP II. třídy RK - Lukavice - Č.Meziříčí B

70

2017 0326 - OP II. třídy RK - Lukavice - Rokytnice

69

2017 0318 - TJ Velešov Doudleby - halový turnaj předpřípravek ve Vamberku

68

2017 0310 - Seminář rozhodčích OFS RK

67

2017 0219 - ZHL OFS RK ml.přípravka - 3. kolo Rychnov

66

2017 0210 - Volební valná hromada OFS RK - Čestice

65

2017 0129 - ZHL OFS RK ml.přípravka - 2. kolo Rychnov

64

2017 0128 - ZHL KFS U10 a U11 - Rtyně

63

2017 0121 - ZHL OFS RK 2016-17 MŽ finále - Rokytnice

62

2017 0113 - 7. GALAVEČER KRAJSKÉHO FOTBALU

61

2017 0114 - ZHL OFS RK st.přípravka - 3. kolo Opočno

60

2017 0108 - ZHL OFS RK 2016-17 MP 1.kolo - Rychnov

59

2016 1127 - OFS RK - školení trenérů licence C

58

2016 1119 - ZHL výběrů OFS U12 - Rokytnice v O.h

57

2016 1117 - ZHL OFS RK st.přípravka - 2. kolo Rokytnice

56

2016 1106 - OP RK II.třídy - Borohrádek - Deštné

55

2016 0921 - Okresní přebor předpřípravek RK - Doudleby - Týniště - Opočno

54

2016 1105 - ZHL OFS RK st.přípravka - Rokytnice

53

2016 1030 - OP RK IV.třída - Rychnov B - Olešnice

52

2016 1023 - OP RK IV.třídy - Rychnov B - Javornice B

51

2016 1016 - OP RK st.přípravek - Kost.Lhota - Č.Meziříčí - Doudleby - Černíkovice

50

2016 1009 - OP RK IV.třída - Rychnov B - Labuť Rychnov

49

2016 0928 - Okresní pohár RK finále - Rychnov B - Častolovice

48

2016 0923 - Den náborů - Opočno

47

2016 0914 - Okresní pohár RK - Rychnov B - Javornice A

46

2016 0911 - OP RK - Žďár - Borohrádek

45

2016 0913 - Pohár OFS RK - Častolovice - Kostelecká Lhota

44

2016 0911 - OP RK IV. třídy - Rychnov B - Lípa n.O. B

43

2016 0911 - OP RK III.třídy - Černíkovice B - Dobré

42

2016 0911 - OP RK st.přípravek - Vamberk - Albrechtice - Rokytnice - Č.Meziříčí

41

2016 0901 - Okresní pohár RK - Rychnov B - Deštné

40

2016 0827 - Opočno Cup - r. 2006

39

2016 0828 - OP RK - Přepychy - Borohrádek

38

2016 0820 - Rampušák Cup 2016 - Dobruška - r. 2008

37

2016 0807 - Pohár OFS RK - Rychnov B - Doudleby B

36

2016 0728 - Pohár OFS RK - Vamberk B - Rokytnice

35

2016 0612 - Lípa n.O. - Malé finále okr.přeboru SP - RK

34

2016 0611 - Č.Meziříčí - Velké finále okr.přeboru SP - RK

33

2016 0611 - FC Roveň - vítěz OP III. třídy OFS Rychnov

32

2016 0605 - Vamberk - Velké finále okr.přeboru MP - RK

31

2016 0604 - Borohrádek - závěrečný turnaj okr.přeboru MŽ - RK

30

2016 0604 - Doudleby - Malé finále okr.přeboru MP - OFS RK

29

2016 0525 - Den náborů - Doudleby

28

2016 0501 - OP III.třídy RK - Javornice B - Dobruška C

27

2016 0430 - OP II.třídy RK - Vamberk - Přepychy

26

2016 0403 - II.třídy OP RK - Kostelecká Lhota - Přepychy

25

2016 0402 - Rychnov - halový turnaj r. 2009

24

2016 0402 - OP II.třídy - Javornice A - Křivice

23

2016 0312 - Kostelec B - Kostelecká Lhota - přípravné utkání

22

2016 0311 - VH a aktiv sekretářů OFS RK

21

2016 0305 - Roveň - Sopotnice - příprava

20

2016 0227 - ZHL MP OFS RK - finále - Opočno

19

2016 0213 - ZHL MP OFS RK - 2. kolo Voděrady

18

2016 0130 - ZHL MP OFS RK - 1. kolo Vamberk

17

2016 0123 - ZHL výběrů OFS U12 a U13 - Rtyně

16

2016 0117 - Krajská zimní halová liga výběrů OFS - Jaroměř

15

2016 0109 - ZHL SP OFS RK - 4.kolo Opočno - finále

14

2015 1212 - Zimní halová liga st.přípravka 3.kolo - turnaj Opočno

13

2015 1128 - OFS RK - trenérský kurz - licence C - včetně fyzioterapie p.Bosáka

12

2015 1114 - Zimní halová liga OFS RK st.přípravka - turnaj Rokytnice - 2.kolo

11

2015 1101 - Zimní halová liga st.přípravka - turnaj Rokytnice

10

2015 1025 - OP RK - II. třídy - Kostelecká Lhota A - Žďár n.O

9

2015 1024 - OP RK st.přípravka - Vamberk - Lípa - Rokytnice - Černíkovice

8

2015 0919 - Jediné družstvo žen v okrese je v Rokytnici

7

2015 1011 - OP RK II. třída - Kostelecká Lhota A - Slatina (červená)

6

2015 1004 - III. třídy RK - Roveň - Domašín

5

2015 0923 - Poháru OFS Rychnov n. Kn. BFS - GÓL 2015_finále

4

2015 0925 - Opočno - Měsíc náborů

3

2015 0920 - OP RK II. třída - Javornice A - Lukavice (modrá)

2

2015 0920 - OP RK III. třída - Javornice B - Černíkovice B (modrá)

1